Przedszkole Smykoludki jest położone w dzielnicy domków jednorodzinnych w bezpośredniej bliskości nowych osiedli mieszkaniowych.
Bliskość terenów zielonych, lasów, rezerwatu Morasko sprawiają iż lokalizacja Przedszkola jest nietuzinkowa.
Sam budynek "Smykoludkowa" usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Naramickiej, która zapewnia łatwą i sprawną komunikację.
Dojazd do placówki możliwy jest również komunikacją miejską. Przed budynkiem znajduje się przystanek autobusowy.
Niewątpliwym atutem lokalizacji jest znajdujący się na działce przedszkola drzewostan.
Zamieszkuje tu na stałe wiele ptaków. Swoje młode co roku odchowują w budkach lęgowych znajdujących się na pniach drzew.
ul. Naramowicka 222, 60-611 Poznań
+48 605 44 88 22
www.smykoludki.pl
przedszkole@smykoludki.pl
jesteśmy na
Nasi partnerzy
Fenom Pływalnia Atlantis Malta Ski Stoważyszenie Benek Biblioteka Raczyńskich Muzeum Narodowe Azs Poznań Tu Naramowice ASGO TulipBox

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top