Stały i doświadczony zespół nauczycieli z pasją.

Nasz stały od wielu lat zespół tworzą wykwalifikowani nauczyciele, dla których praca jest misją wykonywaną z pasją. Zawsze uśmiechnięci i pełni entuzjazmu, codziennie odkrywają z dziećmi niezwykły i pełen cudów świat. W swych programach zajęć dla dzieci:
  • uwzględniają indywidualne potrzeby dzieci
  • wykorzystują potencjał wychowanków
  • inspirują do działania i poszukiwania
  • rozwijają talenty
  • wszechstronnie wspomagają
  • dbają o harmonijny rozwój podopiecznych
Nasi wychowankowie dzięki temu nabywają wszelkich niezbędnych kompetencji i umiejętności, które pozwalają im funkcjonować zarówno w szkole jak i we współczesnym wymagającym świecie.

dream2022
Podkoziołek 2020
Podkoziołek 2020
Podkoziołek 2020
Podkoziołek 2020
Podkoziołek 2020
Podkoziołek 2020
Podkoziołek 2020
KADRA_SMYKOLUDKI
CICHOWO-RAJD (2)
DSC_1329
GRZYBOBRANIE (32)
Nasi partnerzy
Fenom Pływalnia Atlantis Malta Ski Stoważyszenie Benek Biblioteka Raczyńskich Muzeum Narodowe Azs Poznań Tu Naramowice ASGO TulipBox

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top